Wzornictwo PrzemysB?owe
wzornictwo
malarstwo
rzeźba
fotografia
kontakt

SIEDZISKO SKŁADANE Z TEKTURY FALISTEJ 2008

Siedzisko z tektury falistejSiedzisko z tektury falistej

Siedzisko składane wycięte z jednego kawałka pięciowarstwowej tektury falistej. Wystarczy nacisnąć z góry aby rozłożyć siedzisko! Po złożeniu jest płaskie i bardzo łatwo je przenosić za specjalnie wycięty w tym celu otwór. Siedzisko może być użyte z powodzeniem jako marketingowy gadżet wręczany na imprezach zewnętrznych, np. koncerty, przedstawienia uliczne, itp. Dodatkowo powierzchnia siedziska może być zadrukowana dowolną grafiką nanoszoną techniką sitodruku. Pobierz rysunek techniczny siedziska...

----------------------------------------

SIEDZISKO Z TEKTURY FALISTEJ 2009

Siedzisko z tektury falistejSiedzisko z tektury falistej

Siedzisko jest wycięte z jednego arkusza pięciowarstwowej tektury falistej. Zaprojektowany sposób składania powoduje, że oprócz bardzo wytrzymałej konstrukcji na ściskanie, siedzisko można łatwo złożyć i rozłożyć bez użycia jakichkolwiek substancji klejących czy narzędzi. Idealne jako dodatkowe siedzisko na domowe imprezy w małych mieszkaniach. Pobierz rysunek techniczny siedziska...

----------------------------------------

FOTEL Z TEKTURY FALISTEJ 1998

(projekt stworzony na warsztatach projektowych w Akademii Sztuk Pięknych w Saint-Etienne i prezentowany na Międzynarodowym Biennale Designu 1998 w Saint-Etienne we Francji)

Fotel z tektury falistejFotel z tektury falistej

Fotel wykonany jest z powtarzalnych elementów wyciętych z pięciowarstwowej tektury falistej i połączonych ze sobą bezklejowo na zasadzie kratownicy. Dzięki takiemu pomysłowi fotel jest bardzo łatwy do budowy i demontażu, a dzięki swojej formie jest bardzo wygodny i zachęca do wypoczynku. Dla większego komfortu opcjonalnie dodawany jest materac.

----------------------------------------

FOTEL Z TEKTURY FALISTEJ 1996

Fotel z tektury falistejFotel z tektury falistej

Fotel wykonany jest z klejonej warstwowo tektury falistej pięciowarstwowej. Składa się z siedziska i dwóch boków. Proste wzornictwo i mocna konstrukcja powoduje, że siedzisko jest bardzo trwałe.

----------------------------------------

SZEZLONG Z TEKTURY FALISTEJ 1996

(projekt był prezentowany na Międzynarodowym Biennale Designu 2000 w Saint-Etienne we Francji)

Szezlong z tektury falistejSzezlong z tektury falistej

Szezlong wykonany jest z powtarzalnych elementów wyciętych z pięciowarstwowej tektury falistej i połączonych ze sobą bezklejowo na zasadzie kratownicy. Dzięki takiemu pomysłowi szezlong jest bardzo łatwy do budowy i demontażu, a dzięki swojej formie jest bardzo wygodny i zachęca do wypoczynku. Dla większego komfortu opcjonalnie dodawany jest materac.

----------------------------------------

KRZESŁO Z TEKTURY FALISTEJ 1995

Krzesło z tektury falistejKrzesło z tektury falistej

Krzesło wykonane jest z powtarzalnych elementów wyciętych z pięciowarstwowej tektury falistej i połączonych ze sobą bezklejowo na zasadzie kratownicy. Dzięki takiemu pomysłowi krzesło jest bardzo łatwe do budowy i demontażu, a dzięki swojej formie jest bardzo wygodne i zachęca do wypoczynku. Dla większego komfortu opcjonalnie dodawana jest poduszka.

Powrót


produkt

meble

meble z tektury

meble miejskie

wnętrza